Każdy nasz produkt można zwrócić w ciagu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Zwracany lub wymieniany produkt powinien być kompletny, posiadać metki i zawieszki oraz nie może nosić śladów użytkowania

Będziemy bardzo wdzięczni za opisanie przyczyny zwrotu. Pozwoli nam to ulepszyć nasze produkty i jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania.

1. ZWROT/ ODSTĄPIENIE OD UMOWY

W celu dokonania zwrotu towaru, prosimy wypełnić formularz wymiany/zwrotu, zawierający oświadczenie o odstąpieniu od umowy i wysłać go tą samą drogą, którą do Państwa dotarł na niżej podany adres:
Bouton Boutique
Wypoczynkowa 4/40
80-341 Gdańsk

Zwrot należności obejmuje wartość odsyłanego towaru. Zwrot należności za odesłany produkt nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez sklep kompletnej przesyłki z towarem nienoszącym śladów użytkowania. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez klienta w formularzu wymiany/zwrotu.

2. REKLAMACJE

Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze: wad fabrycznych lub niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu.
W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru przesyłką pocztową ekonomiczną na adres sklepu:

Bouton Boutique
Wypoczynkowa 4/40
80-341 Gdańsk

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu wraz z wypełnionym formularzem reklamacji,  sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.
Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), sklep zwróci klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.